اتوبار در ستارخان ,باربری در ستارخان

اتوبار ستارخان ,باربری در منطقه ستارخان , اتوبار ستارخان ,  با مجوز بیمه رایگان شبا نه روزی با سرویس ,88281008-66534556-44445677-22082194,..شکستن جرا؟شهر و شهرستان..با مجوز رسمی از اتحادیه کد.(719)قدیمی ترین و با سابقه ترین باربری در منطقه در تهران(30)%تخفیف..100%تضمین..متخصص در حمل اثاثیه منزل و شرکت ها و ادارات با تخصصی ترین نیروها..نظم کاری مشتری مداری .مسولیت پذیری

این باربری در منطقه با بهترین کادر آموزش دیده و با تجربه کافی و ناوگان حمل و نقل اثاث منزل و اثاث ادارات و شرکت ها به صورت ۲۴ ساعت در خدمت مردم خوب تهران و شهرستان هستند.

 اتوبار ستارخان ,باربری در ستارخان

این اتوبار با ارزانترین قیمت و با کیفیت ترین کار و حمل و نقل ر انجام میدهند.

بسته بندی حرفه ای اثاث منزل و اثاث شرکت ها را انجام میدهد. و کالا و اجناس شما را از حیث سلامتی و بدون آسیب دیده گی تحویل شما خواهد داد.

این باربری در منطقه همیشه تلاش کرده و بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز بدهد.

این باربری در منطقه در ۲۲ منطقه تهران شعبه های متعدد دارد و ۲۴ ساعت آماده سرویس دهی هست . و قیمت باربری در منطقه فوق العاده ارزان تر از همه جا است. و برای حمل اثاث منزل لوازم از قبیل پتو و کارتن را دارد تا کمترین آسیب به اثاث مشتریان عزیز برسد. این باربری در منطقه تمام قوانین حمل و نقل و باربری در منطقه بطور کامل رعایت می کند و با امنیت ترین باربری در منطقه در کشور می باشد. ما افتخار می کنیم که شما ما را انتخاب کردید و همیشه خدمت گذار شما خواهیم بود . با آسوده خاطر و با آرامش اثاث کشی خواهید داشت.

اتوبار ستارخان ,باربری در ستارخان

نیروهای متخصص شرکت های اتوبار به خوبی می دانند که هر وسیله چگونه باید جابجا شود اتوبار:

برای جابجایی گاز، یخچال و لباسشویی از پایه هایی چرخدار استفاده می کنند که بهترین روش برای اینکار است.

برای جابجایی تخت، کمد و مبل باید حتماً دو نفر دخیل باشند تا نه وسایل آسیب ببیند و نه به دیوارها ضربه ای وارد شود.

وسایل سبک را در کارتن هایی با سایز مناسب قرار دهید بطوریکه وزن آنها قابل قبول باشد و کارتن نیز تحمل آن وزن را داشته باشد. جابجایی کارتن ها را نیز به نیروهای متخصص شرکت بسپارید. این افراد آموزش دیده هستند و هنگام جابجایی که سلامت جسمانی خود نیز آسیب نیزنند.

چگونه یک انتخاب باربری و اتوبار خوب داشته باشیم؟

انتخاب باربری و اتوبار حمل اثاثیه منزل یا اداره شما تصمیم بزرگی است که با انتخاب درست آن بار استرس جا به جایی از دوش شما برداشته میشود.باربری ظریف بار با بهره گیری از سال ها تجربه، تمامی خدمات باربری و حمل اثاثیه را طبق استادارد های روز و به همراه پرسنل کاملا آموزش دیده ، ارایه می کند.با گذشت زمان همگی متوجه اهمیت زمان شده اند، و با برون سپاری بسیاری از فعالیت ها وقت برای خود ایجاد و آن را صرف امور مهم تر زندگی می کنند. انتخاب شرکت باربری ای که گستره اش در تمام کشور می باشد، شرکتی که برنامه و زمان بندی اش مشخص است و سلامت وسایل و لوازم شما را اطمینان می دهد، می تواند ذهن شما را آزاد و با برنامه ریزی دقیق وقت شما را ذخیره نماید. مخصوصا با ارایه سرویس 24 ساعته شبانه روزی.

نکات مهم برای انتخاب بهترین باربری

تنوع در خدمات ارایه خدمات متنوع از سوی باربری یکی از مهم ترین عواملی می باشد که می بایست در هنگام انتخاب در نظر بگیرید. خدماتی مثل بسته بندی اثاثیه ، چیدمان، انبار موقت اثاثیه، نظافت و....

بسته بندی لوازم منزل کار بسیار دشواری است، پس چرا اجازه ندهید ما این کار را برای شما انجام دهیم. اگر نگران حفاظت از وسایلتان در هنگام اسباب کشی هستید ، از خدمات بسته بندی ظریف بار استفاده نمایید تا اطمینان حاصل کنید که صدمات به حداقل می رسند و اسباب کشی آسوده ای خواهید داشت.

چگونه به یک باربری خوب اعتماد کنیم و یک انتخاب مناسب داشته باشیم؟

برای تجربه حس خوب جابجائی به منزل جدید نیاز به یک باربری قابل اعتماد داریم که در کمال تعهد بتونن مسئولیت جابجایی وسایل مارو به عهده بگیرن و ما بتوینم در کنار اسباب کشی از خدمات دیگه اونها مثل خدمات بسته بندی و یا خرید لوازم بسته بندی استفاده کنیم.برای تجربه حس خوب جابجائی به منزل جدید نیاز به یک باربری قابل اعتماد داریم که در کمال تعهد بتونن مسئولیت جابجایی وسایل مارو به عهده بگیرن و ما بتوینم در کنار اسباب کشی از خدمات دیگه اونها مثل خدمات بسته بندی و یا خرید لوازم بسته بندی استفاده کنیم

چگونه یک اتوبار انتخاب معقول و مناسب داشته باشیم ؟

انتخاب یک باربری مناسب قدمی مهم در شروع یک تحول و جابجایی در زندگی همه ما است .بهترین انتخاب استفاده از تجربیات دیگران است که به تازگی نقل مکان کردن و از یکی از باربری های تهران استفاده کردن و گاهی نیز با یک سرچ ساده در گوگل میتونیم لیست بزرگی از باربری های تهران رو در اختیار داشته باشیم گاهی هم از شماره های باربری های که روی کامیون های بزرگ چاپ شده و ما همیشه شاهد یه تعدادی از اونها در اتوبانها و خیابانهای تهران هستیم ،استفاده کنیم

قدم اول : با باربری مدنظر تماس میگیریم و در مورد قیمت و شرایط باربریشون سوال میکنیم میتونیم با چندتا باربری تماس بگیریم و قیمت ها رو تو مرحله اول مقایسه کنیم البته به این نکته توجه کنیم که هر ارزونی دلیل بر منصف بودن اون شرکت باربری نیست پس فقط ملاک اصلی ما قیمت نباشه

بعد میتونیم از انها بخوایم که کارشناساشون رو به منزل ما بفرستن تا با توجه به میزان وسایل ما براورد قیمت برای خدمات بسته بندی و تعداد ماشین مورد نیاز برای جابجایی کمک کنن و قیمت بدن

کارگران ورزیده و قابل اعتماد از جمله نکات مهم و قابل توجه در امر اسباب کشی و جابجائی است

از سایر ویژگیهای مهم یک شرکت باربری مناسب می توان به موارد زیر اشاره نمود

 1. ارائه مشاوره اسباب کشی
 2. پاسخگویی شبانه روزی
 3. حضور به موقع و دقیق
 4. خوش برخوردی و مسئولیت پذیری
 5. داشتن تعهد اخلاقی در تحویل سالم بار
 6. ارائه بار نامه رسمی و معتبر و بیمه نامه

لزوم مشاوره باربری شاید تا وقتی که اقدام به اسباب کشی نکرده اید لزوم این مورد را درک نکنید ولی با شروع پروسه اسباب کشی سوالاتی از قبیل موارد زیر برایتان پیش خواهد آمد

 1. میزان تجهیزات بسته بندی لوازم و اثاثیه موردنیاز چقدر است؟
 2. نوع و تعداد ماشین های اتوبار مورد نیاز چیست؟
 3. تعداد کارگر موردنیازبرای حمل بار چه تعداد است؟
 4. بهترین زمان و ساعت برای جابجایی چیست؟

تخمین هزینه ها ی باربری

در صورت انتخاب یک شرکت باربری مناسب شما قادر خواهید بود به سوالات فوق پاسخی بر حسب نیازتان دهید. شرکت های باربری باتجربه ی کاری ،اغلب دارای پرسنلی با روابط عمومی بالا هستند که در صورت نیاز به مشاوره ، به صورت رایگان پاسخگوی مشتریان خواهند بود.

کاهش هزینه باربری

اگر این چند نکته را برای کاهش هزینه های باربری رعایت کنید، حتما نتیجه خوبی خواهید گرفت:

بسته بندی سریع لوازم و اثاثیه : در زمان جابجایی و اسباب کشی بسته بندی درست و اصولی می تواند در پایین آورذردن هزینه ها کمک زیادی بکند
انتخاب زمان مناسب : انتخاب زمان و روز اسباب کشی فاکتور مهمی در کاهش هزینه هاست بطور مثال اگر اواسط هفته و بعد از ساعات پر ترافیک و در صورت امکان انتخاب فصل پاییز بجای تابستان نیز کمک زیادی خواهد کرد.
چیدمان درست و اصولی اثاثیه : هماهنگی در ترتیب چیدمان اثاثیه در کامیون موجب می شود تا اثاثیه بیشتری در کامیون جا گرفته و بار کمتری برای دور دوم بماند و در موقع خالی کردن نیز سرعت کار بیشتر می شود.
نرخ مصوب اتحادیه ا: گاهی از تعرفه مصوب اتحادیه اتوبار و باربری تهران نیز می تواند از به شما کمک کند تا برآورد درستی از هزینه ها داشته باشید.

تعرفه باربری

شاید مهم ترین مورد ابتدایی در انتخاب باربری مناسب ، نرخ باربری معقول و اقتصادی باشد. هر محصول و خدماتی تا زمانی برای مشتریان جذاب است که علاوه بر کیفیت ، کمترین هزینه را داشته باشد.پس همواره به دنبال باربری ای خواهیم بود که بهترین تعرفه باربری را داشته باشد. تعرفه باربری به هزینه نقل و انتقال بار محدود نمی گردد و باید هزینه خدماتی مانند بسته بندی اسباب و اثاثیه را نیز در نظر بگیرید.بسته بندی با استفاده از نایلون حبابدار و سلفون مرغوب انجام می گیرد ، پس لازم است شرکت باربری ضمن ارائه تعرفه مناسب از مواد با کیفیت برای بسته بندی بار استفاده نماید.

خدمات بسته بندی

اکثر شرکتهای باربری و اتوبار در تهران خدمات بسته بندی را عرضه می کنند ولی شما شرکتی را اتنخاب کنید که از پرسنل آموزش دیده و با تجربه و از لوازم بسته بندی استاندارد برای بسته بندی لوازم منزل و یا لوازم اداری محل کار شما استفاده می کنند. شرکت باربری و اتوبار فدک بار با سالها تجربه در امر بسه بندی لوازم منزل از بهترین لوازم بسته بندی استفاده و پرسنل خود را کاملا آموزش داده تا در زمان جابجایی و اسباب کشی به لوازم و اثاثیه هیچ آسیبی نرسد و کاملا سالم در مقصد به شما تحویل دهد. با مشاوران فدک بار لطفا تماس بگیرید.

این روزها جابجایی و اسباب کشی تقریبا برای همه ما در طول زندگی امری اجتناب ناپذیری شده است و در هر صورت در مقطعی از زمان به آن نیاز خواهیم داشت. انتخاب یک شرکت باربری مناسب نیاز به بررسی فاکتورهای بسیاری دارد که در این مقاله به بخشی از آن پرداختیم . یکی از بهترین شرکت های باربری و اتوبار که تعرفه باربری مناسبی به مشتریان عرضه می نماید و دلسوزانه پاسخگوی نیاز مشتریان است ؛ شرکت اتوبار فدک بار می باشد. این شرکت خود را متعهد می داند با استفاده از بهترین تجهیزات در سریعترن زمان ممکن بار شما را به مقصد برساند.این شرکت سرویس دهی گسترده ای در شهر تهران دارد و به خصوص شعبه باربری غرب تهران آن از خوشنامی بالایی برخوردار است.مهم ترین استراتژی این شرکت کسب رضایت مشتریان در بخش های گوناگون خدمات بسته بندی , جابه جایی, حمل و نقل بین شهری و شهری می باشد.

راهنمای انتخاب اتوبار در تهران

اسباب کشی و جابجایی محل سکونت و یا محل کار جدا از جذابیت و هیجانی که بهمراه دارد، کار بسیار خسته کننده و پر از استرس است .

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، با انتخاب خوب یک شرکت باربری می توانید این پروسه را بدون مشکل پشت سر بگذارید. اما که چگونه یک شرکت باربری و اتوبار معتبر پیدا کنیم و چه فاکتورهایی برای انتخاب در نظر بگیریم. در ادامه به برخی از فاکتورهای بهترین شرکتهای اتوبار و بابری شهری اشاره ای می کنیم و در رابطه با روند اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل توسط اتوبار فدک بار توضیحاتی ارائه می شود.

با توسعه روز افزون مناطق شهر تهران، خیلی مهم است که بتوانید اتوباری مطمئن پیدا کنید که بتوانید با خیالی آسوده به خدمات و پرسنل آن اعتماد کرده و صفر تا صد اسباب کشی خود را به آن بسپارید. اتوبار فدک با بیش از ۲ دهه سابقه درخشان و تجربه در تمامی مناطق تهران بخصوص در غرب تهران و شمال تهران خدمات ارزنده خود را در خصوص باربری می تواند این اطمینان را به شما تقدیم کند..اتوبار فدک توسط تیم تخصصی خود از ابتدای اسباب کشی شما تا انتها با شما می باشد. خدمت ما از بسته بندی حرفه ای اسباب گرفته تا حمل آن به کامیون و تحویل اثاثیه سالم در مقصد رضایت خاطر شما جلب خواهد کرد. اخلاق حرفه ای و معتمد بودن کارگران مهمترین شرط برای حرفه باربری می باشد چراکه در طول اسباب کشی تمام اسباب و وسایل مردم که می تواند بسیار ارزشمند نیز باشد زیر دست کارگران می رود و تخلف یا سهل انگاری آنها موجب عدم رضایت مشتری خواهد شد. تمامی کارگران، رانندگان و پرسنل اتوبار فدک بسیار اخلاق مدار، متعهد، حرفه ای و خوش برخورد هستند. و از این بابت نیز رضایت شما را جلب خواهیم کرد.

اتوبار شمال تهران

فدک بار در شمال تهران با سابقه چشم گیری داشته و در سال های گذشته توانسته اعتماد افراد زیادی را در ارائه خدمات به خود جلب کرده و در ارائه خدمات بسته بندی لوازم و جابجایی آنها پیشتاز شده است. شرکت فدک بار با عرضه خدمات خود از قبیل کارگران و رانندگان با تجربه، تضمین بیمه و سلامت لوازم، قیمت های بسیار مناسب و موارد بسیار دیگری راه شما راه برای یک اسباب کشی بی دردسر و بی استرس فراهم می کند

اتوبار غرب تهران

فدک بار در غرب تهران با ارائه خدمات بی نظیر خود توانسته جایگاه مناسبی در منطقه غرب تهران برای خود پیدا کند.پرسنل آموزش دیده، رانندگان با تجربه، تضمین بیمه، وسلامت لوازم، قیمت های مناسب و موارد دیگر توانسته شرایط را برای یک اسباب کشی بی دردس و بدون استرس فراهم نماید

بسته بندی لوازم منزل

یکی از اساسی ترین نکاتی که ما از دیگران جدا می سازد، دقت بسیار بالا در امربسته بندی که نقش مهم و اساسی در افزایش امنیت و حفظ سلامت کالای شما را دارد. رعایت استاندارد و اصول بسته بندی با پوشش مقاومتی مناسب می تواند موجب کاهش آسیب کالا و اثاثیه منزل شما گردد.

شرکت فدک با اعزام پرسنل آموزش دیده و با تجربه برای بسته بندی، نصب و راه اندازی لوازم ضروری منزل شما را تا پایان جابجایی و اسباب کشی یاری و همراهی خواهد کرد

قیمت ها و تعرفه های باربری اتوبار ستارخان ,باربری در ستارخان

اتوبار ستارخان ,باربری در ستارخان ، طبق تعرفه اتحادیه حمل و نقل کالای درون شهری و برون شهری استان تهران و حومه قیمت کامیون های ۶ متری بر مبنای ۳ ساعت محاسبه می شود و بعد از آن هر یک ساعت اضافه محاسبه می گردد و زمان شروع ساعت از درب منزل تا زمان تخلیه بار می باشد. در ضمن هر سرویس برای یک بار بارگیری و تخلیه می باشد. ماشین های فدک بار شامل نیسان, وانت پیکان و مینی بار می باشد.

چند نکته و ترفند برای کاهش هزینه اسباب کشی

۱- روز اسباب کشی را وسط هفته انتخاب کنید. ساده ترین راه برای کاهش هزینه ها این است که وسط هفته اسباب کشی کنید. آخر هفته هم هزینه شرکت باربری گران تر است و هم ترافیک شدید وقت بیشتری برای جابجایی وسایل می گیرد.

۲- کارتن ها را با یادداشت و برچسب های رنگی از هم متمایز کنید. با این کار کاملاً مشخص می شود که کدام کارتن باید در کجا قرار بگیرد و هر کارتنی را که زودتر لازم دارید می توانید شناسایی کرده و فقط همان را باز کنید.

۳- وسایل سنگین را در کارتن های کوچک بسته بندی کنید. در حالیکه به نظر می آید کارتن های بزرگ برای وسایل سنگین مناسب تر هستند، ولی بهترین حالت این است که آنها را در کارتن کوچک بسته بندی کنید. این کار نه تنها حمل و جابجایی آنها را راحت تر می کند، بلکه احتمال زمین افتادن، شکستن و آسیب دیدن شأن نیز به صفر می رسد.

۴- جای پارک برای کامیون حمل لوازم را مشخص کنید. از قبل تصمیم بگیرید که کامیون باربری کجا باید مستقر شود. فراموش نکنید برای اینکه هزینه ها بالا نرود نباید زمان را از دست بدهید. اگر پرسنل باربری مجبور شوند برای پیدا کردن جای پارک کامیون مناسب زمان بگذارند، قطعاً هزینه شما هم بالاتر خواهد رفت.

:Published Date:11/28/2021 3:46:19 PM
تلفن تماس فوری اتوبار در ستارخان ,باربری در ستارخان